Кошик
12 відгуків
Промисловий електроінструмент та обладнання від компанії FEIN
+380673442336
+380673442336
+380342503670
  • ТОВ "Френа"
  • Наші статті
  • Інформаційне повідомлення про проведення відкритого обговорення проекту рішення з питань встановлення цін (тарифів)

Інформаційне повідомлення про проведення відкритого обговорення проекту рішення з питань встановлення цін (тарифів)

На даний час використання альтернативних джерел енергії стали одним із важливих критеріїв сталого розвитку світової спільноти. Головним причиною чого є очікуване вичерпання запасів органічних (викопних) видів палива, різке зростання їхньої ціни, негативний вплив на довкілля під час виробітку електроенергії. Серед альтернативних джерел енергії найбільш перспективними вважаються сонячна і мала гідроенергетика.

ТОВ «Файн-ЕЛ» в рамках державної програми розвитку альтернативних джерел енергії, практичної реалізації політики Уряду країни, спрямованої на економію викопних природних енергоносіїв і зменшення викидів парникових газів у атмосферне повітря здійснює будівництво здійснює будівництво сонячної електростанції на даху будинку в місті Івано-Франківську, вул.Дністровська, 26, потужністю 79,5 кВт, із запланованим корисним відпуском електричної енергії 0,097 млн. кВт/рік у рік.

ТОВ «Файн-ЕЛ» на виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг № 866 від 30.06.2017 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг» з метою проведення відкритого обговорення оприлюднює проект «зеленого» тарифу на електричну енергію для суб'єктів господарської діяльності – ТОВ «Файн-ЕЛ».

Детальніше ознайомитися з обґрунтуванням тарифів можна в Інформаційній довідці (Див. нижче тексту).

Пропозиції та зауваження з питань, винесених на відкрите обговорення проекту «зеленого» тарифу на електричну енергію для суб'єктів господарської діяльності приймаються протягом 20 календарних днів з дня розміщення цього оголошення, тобто до 25.10.2017 року. Пропозиції і зауваження до проекту «зеленого» тарифу на електричну енергію для суб'єктів господарської діяльності мають бути обґрунтовані та надаватися у визначений вище рядків.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного в інформаційному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.
Пропозиції до проекту «зеленого» тарифу на електричну енергію для суб'єктів господарської діяльності просимо надавати:

- у письмовій формі на адресу ТОВ «Файн-ЕЛ»: 76018, м. Івано-Франківськ, вул.Шухевичів, 21;

- шляхом надсилання електронних повідомлень на email: feinelua@gmail.com.

Інформаційна довідка

Відповідно до Порядку встановлення, перегляду та припинення дії "зеленого" тарифу на електричну енергію для суб'єктів господарської діяльності та приватних домогосподарств, затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 02.11.2012 N 1421 (у редакції постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 14.03.2013 N 251), "зелений" тариф встановлюється на електричну енергію, вироблену на об'єктах електроенергетики, у тому числі на введених в експлуатацію чергах будівництва електричних станцій (пускових комплексах), з альтернативних джерел енергії (крім доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії - вироблену лише мікро-, міні - та малими гідроелектростанціями), і діє до 01 січня 2030 року.

Зелений" тариф для шкірного виду альтернативного джерела енергії встановлюється на рівні, визначеному Законом. Фіксований мінімальний розмір "зеленого" тарифу для суб'єктів господарювання та приватних домогосподарств встановлюється шляхом перерахування у євро "зеленого" тарифу, розрахованого згідно з Законом, станом на 01 січня 2009 року за офіційним валютним курсом Національного банку України на зазначену дату.

При встановленні "зеленого" тарифу на квартал для суб'єктів господарювання, які виробляють електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії, та приватних домогосподарств, які виробляють електричну енергію з енергії сонячного випромінювання та/або енергії вітру, величина встановленої потужності яких не перевищує 30 кВт, за умови, якщо:

N ЄВРО.ХХ.ХХ.ХХХХ

 

> 1,

N ЄВРО.01.01.2009

 

застосовується така формула:

В ТАРИФ. = В ТАРИФ.01.01.2009 х

N ЄВРО.ХХ.ХХ.ХХХХ

 

N ЄВРО.01.01.2009

 

де В ТАРИФ. - "зелений" тариф на дату засідання НКРЕКП, коп/кВт·год;

В ТАРИФ.01.01.2009 - "зелений" тариф, розрахований згідно із Законом, станом на 01 січня 2009 року, коп/кВт·год;

N ЄВРО.ХХ.ХХ.ХХХХ - середній офіційний курс гривні щодо курсу євро, встановлений Національним банком України за останні 30 календарних днів, що передують даті засідання НКРЕКП;

N ЄВРО.01.01.2009 - курс гривні щодо курсу євро, офіційно встановлений Національним банком України станом на 01 січня 2009 року, грн.

Рішення щодо встановлення "зелених" тарифів та фіксованих мінімальних розмірів "зелених" тарифів для суб'єктів господарювання, які виробляють електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії, та приватних домогосподарств, об'єкти електроенергетики (генеруючі установки) яких виробляють електричну енергію з енергії сонячного випромінювання та/або енергії вітру, величина встановленої потужності яких не перевищує 30 кВт для кожного виду альтернативної енергії, приймаються на засіданні НКРЕКП у формі відкритого слухання. Такі рішення розміщуються на офіційному веб-сайті НКРЕКП та публікуються в інформаційному бюлетені НКРЕКП.

13:50   05.10.2017